Rodzaje balonów reklamowych

balony reklamowe z nadrukiem , zwane również workami papierowymi to specjalnie wyprofilowane pojemniki z papieru, przeznaczone do przenoszenia zakupów. Są one szczególnie przydatne podczas pakowania zakupów w sklepie, ale nie tylko. Skąd pomysł, aby korzystać na balony reklamowe papier? Pomysł wykorzystania takiego materiału zrodził się już wiele lat temu. Szacuje się, że końcem XVIII wieku powstały pierwsze balony papierowe z nadrukiem. Powstały one w Anglii. Dziś takie balony stają się bardzo powszechne. Wykorzystywane są do pakowania i przenoszenia wszelkiego rodzaju przedmiotów. balony papierowe z nadrukiem mogą występować w różnych typach i wzorach. Przeanalizujmy niektóre z tych głównych odmian.

balony reklamowe z papieru ? jednowarstwowe
Są to wysokiej jakości worki papierowe, zbudowane z pojedynczej warstwy papieru. W sklepach i hurtowniach są dostępne w różnych wzorach i rozmiarach i z różnego rodzaju uchwytami. Wśród nich są m.in. brązowe balony papierowe z nadrukiem, białe, kolorowe i lakierowane. Ich charakterystyczną cechą jest niewielka waga. Najlepiej nadają się do przenoszenia stosunkowo lekkich przedmiotów, takich jak ręczniki papierowe, produkty luzem, a także cienka odzież.

Papierowe balony reklamowe – wielowarstwowe
Są to balony, zwykle wielorazowego użytku. Są wykorzystywane do pakowania dużych i ciężkich przedmiotów, takich jak mąka, ryż, cement. Oprócz tego, balony tego rodzaju często można spotkać w markowych butikach obuwniczych. Wkładane są do nich duże kartony z obuwiem.

Projekty balonów papierowych
Patrząc na to, jak wyglądają balony papierowe z nadrukiem, trudno dostrzec pomiędzy nimi jakiekolwiek różnice. Zazwyczaj występują one w klasycznych kształtach z papierowymi uchwytami. Mogą one być płaskie lub skręcane. W nieco droższych torbach papierowych odnajdziemy natomiast uchwyty ze sznurka. Są wygodniejsze, gdyż miękkie materiał nie wcina się w skórę dłoni w czasie noszenia cięższych i większych zakupów.

Na koniec jedna, ale bardzo ważna rzecz, oferowana przez balony papierowe z nadrukiem. Ten rodzaj balonów może być poddawany wielorazowemu recyklingowi. Tak samo jest również w przypadku balonów foliowych, ale częściej się zdarza, że zamiast do właściwych koszów na śmieci, trafiają na przypadkowe, nielegalne wysypiska w lesie. Jedyną metodą, aby się chronić przed takim zachowaniem jest szerzenie wiedzy na temat proekologicznych zachowań, a także zachęcać do stosowania balonów reklamowych z papieru, jako bezpiecznej alternatywy dla folii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *